Logoja e WatchesB2B.com

Orë me shumicë Zgjidhje B2B

#1 Furnizuesi i orëve luksoze me shumicë

WatchesB2B.com është një udhëheqës orë me shumicë projektuesi furnizues për një përzgjedhje të gjerë të markave të modës luksoze, duke përfshirë BurberryCalvin KleinDieselEmporio ArmaniFossil, Tag Heuer, GuessHugo BossMarc JacobsMichael KorsTissot, Tommy Hilfiger më shumë. Për shkak të blerjes nga furnitorët tanë në sasi të mëdha, çmimet tona mbeten të papërballueshme.

Ne ofrojmë konkurrues B2B Ulje në varësi të vlerës totale të porosisë ose një qarkullimi mujor.

Orët janë plotësisht të paprekura me një kuti origjinale prezantimi, etiketa origjinaliteti, udhëzime dhe broshura garancie.

Stok produktesh të mëdha

Në këtë platformë, do të gjeni një përzgjedhje të gjerë të orëve të markave të stilistëve: mbi 3000 modele të ndryshme dhe më shumë se 20000 artikuj.

Markat më të njohura

Këtu do të gjeni vetëm orët më të njohura dhe më të shitura të markave të stilistëve.

Dorëzimi në të gjithë botën

Ne i dërgojmë mallrat tona në të gjithë globin. Zyrat dhe depot tona janë në Azi dhe Evropë. Ne ofrojmë zhdoganim për dërgesat në SHBA.

Monedha të shumëfishta

Ne pranojmë pagesa EUR, USD dhe GBP.

Zbritje B2B

Ne ofrojmë një sistem progresiv zbritje në varësi të vlerës totale të porosisë dhe qarkullimit mujor.

Garancia e dyqanit

Ne garantojmë cilësinë e mallrave, kështu që ne ofrojmë një garanci 2-vjeçare për të gjithë artikujt e rinj.

Ora me shumicë - Markat e Designer Luksoze

Ne besojmë se orët duhet të jenë të njohura në treg për të arritur shitje të mira. Për këtë arsye, ne jemi një furnizuesi me shumicë i orës vetëm e popullore shikoj markave që kanë fituar vendin e tyre në tregun e orëve luksoze.

WatchesB2B.com orë luksoze me shumicë inventari paraqet vetëm modelet më të shitura të orëve si për meshkuj ashtu edhe për femra që garantojnë një biznes të suksesshëm për klientët tanë B2B.

Fossil watches
Michael Kors orët B2B
Daniel Wellington watches

Furnizues i besueshëm i orëve me shumicë

Çdo orë e markës shitës me pakicë ka nevojë për një burim të besueshëm me shumicë që mund të ofrojë një gamë të gjerë produktesh për çmime konkurruese B2B.

WatchesB2B.com është furnizuesi ideal i orëve me shumicë për bizneset që duhet të kenë akses në një bazë të dhënash të orëve të markave të njohura dhe të krijojnë lehtësisht një me shumicë mënyrë.

Orë me shumicë B2B

Bashkohuni sot me platformën B1B të orëve me shumicë #2

Eshte koha…

Abonohuni në buletinin tonë dhe merrni 15% zbritje për porosinë tuaj të parë
Ne dërgojmë herë pas here promovime dhe lajme të rëndësishme. Nuk ka spam!